Pravidla soutěže

  • Soutěže Mladoboleslavský Fotomaraton se může zúčastnit každý uživatel digitálního fotoaparátu, který se zaregistruje osobně v den konání akce. Třetí ročník bude mít pouze jednu kategorii určenou pro všechny účastníky.
  • V den konání akce, 14.12.2013, při startu Mladoboleslavského Fotomaratonu v kihovně v Základní škole Pastelka v Mladé Boleslavi (registrace začíná v 10:00) dostane každý zaregistrovaný účastník své registrační číslo. Soutěž začíná ve 11:00 vyhlášením 10ti témat, která má soutěžící nafotit na území města Mladá Boleslav a nejbližším okolí. Zadání obdrží soutěžící písemně ihned po vyhlášení témat. Zároveň po vyhlášení se zadaní zveřejní na těchto webových stránkách.
  • Jako první snímek vyfotí soutěžící své registrační číslo (následně pokračuje postupně s tématem č.1, č.2, atd.)
  • Po startu akce má soutěžící 6 hodin k nafocení jednoho snímku ke každému příslušnému tématu, a to ve stejném pořadí, v němž jsou témata vypsána.
  • Soutěžící musí disponovat vlastní paměťovou kartou. Data musí být nafocena ve formátu JPEG. Upravovat jakkoli data v počítači je v průběhu soutěže zakázáno. Při odevzdávání dat musí počet snímků a jejich pořadí odpovídat zadání (plus jeden snímek s registračním číslem).
  • Soutěž bude ukončena v 17:00. Do té doby budou mít účastníci příležitost odevzdat nafocený materiál. Snímky odevzdané po 17:00 nebudou uznány.
  • Výsledky soutěže a jména výherců budou veřejně vyhlášeny druhé polovině ledna. Účastníci budou včas upozorněni. Vítězné série budou umístěny na této webové stránce v sekci Galerie.
  • Hodnotícím kritériem je: 1) vystižení tématu, 2) nápaditost, originalita, 3) technické zpracování. Hodnotí se celá série fotografií v celku, nejen jednotlivé snímky.
  • Výherní série fotografií budou prezentovány v rámci vernisáže a následné výstavy v Knihovně města Mladá Boleslav, pobočka Severní město (v budově Základní školy Pastelka). Datum vernisáže bude včas oznámeno na těchto stránkách, v místních médiích a také formou pozvánky soutěžícím na jejich e-mailové adresy.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s