Visual art

Jako doprovodný program k festivalu Jeden svět Mladá Boleslav a zároveň jako součást oslavy 5 let trvání festivalu ve městě jsme připravili unikátní videoprojekci na budovu mladoboleslavské staré radnice z dílny vizuálního studia Lunchmeat.

Příběh o proměnách města v čase, jeho bolesti i slávě, reflektující některé důležité události a hnutí, které utvářely jeho dnešní podobu.

Radnice se rozsvítí digitálními kresbami skotské malířky Frances Sander, které podpoří abstraktní animace Jana Hladila, za doprovodu autorské hudby mladého britského skladatele Williama Yatese.

Videoprojekce je dalším z projektů Téma dne, kterým se sdružení snaží vstoupit do veřejného prostoru, má fungovat jako pozvánka na festival Jeden svět a zároveň přinést Mladé Boleslavi neobvyklý kulturní zážitek.

Z tvorby Frances Sander

Lunchmeat

Kreativní vizuální studio, zabývající se především originálním využitím projekcí, a to pro neziskové, i komerční účely. Jeho záběr sahá od grafického designu a fotografie, přes videotvorbu a animaci, až k scénografii či interiérovému designu.

Audiovizuální mix nezávislé domácí i světové kultury. Za živa hnětený. Bez konzervativních přísad. Obsahuje elektronickou hudbu. Vhodný doplněk kulturní stravy.

http://www.vimeo.com/lunchmeat

http://www.facebook.com/lunchmeatstudi

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s