Partneři

Centrum pro integraci cizinců (CIC) vzniklo v roce 2003. Cílem organizace je pomáhat imigrantům v procesu integrace do české společnosti prostřednictvím sociálních služeb, vzdělávacích i dalších aktivit, a tyto služby rozvíjet v souladu s potřebami imigrantů. CIC poskytuje občanskému sdružení Téma dne svůj vzdělávací nástroj Nízkoprahových kurzů čestiny pro cizince a spolupracuje na projektu Společné město.

Obecně prospěšná společnost Člověk v tísni vznikla jako humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat dodržování lidských práv ve světě. Člověk v tísni mimo jiné organizuje mezinárodní festival dokumentárních filmů s lidskoprávní tématikou Jeden svět. Na tomto festivalu se podílí i Téma dne tím, že ho organizuje v Mladé Boleslavi.

Bar nebe je hudební bar na pláži v obci Branžež v Českém Ráji. Bar nebe slouží občanskému sdružení Téma dne jako zdroj inspirace a oddechu.

Boleslavský deník je regionální tištěné médium. S občanským sdružením Téma dne dlouhodobě spolupracuje na úrovni mediální podpory.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s